Narzędzia

NARZĘDZIA | SZABLONY | WTYCZKI

HOSTOVITA

Ta firma obsługuje moje wszystkie strony! Dzięki technologii HOSTING SSD strony wgrywają się szybko, a w połączeniu z zabezpieczeniem SSL, świetną obsługą klienta i praktycznie brakiem spamu na poczcie, sprawia, że nie mogłem nie polecić tej firmy.

MAILER LITE

Jest to moim zdaniem najlepsze oprogramowanie do e-mail marketingu(autoresponder) dla początkujących. To co go wyróżnia to prosta konfiguracji różnych opcji autorespondera bez którego dobry Newsletter nie może się obejść. Po za samą wysyłką naszych wiadomości do naszej bazy adresowej, oprogramowanie umożliwia w szybki sposób stworzyć np. Landing Page i wiele innych rozwiązań, które kiedyś być może będą Nam potrzebne. Bardzo istotne jest również fakt, że do 1000 subskrybentów jest całkowicie darmowe!

ZIGZAGPRESS

To co mnie urzekło w ich szablonach to prostota. Szablony cechują się prostym, ale bardzo profesjonalnym wyglądem, mnogością różnych konfiguracji oraz co dla wielu jest ważne cena zakupu  nie jest za wysoka. Za tą stroną stoi StudioPress które buduje szablony w oparciu o rewelacyjny i bardzo profesjonalną strukturę GENESIS!

HOTJAR

Oprogramowanie dzięki któremu zobaczysz tak naprawdę co robią osoby, które odwiedzają twoją stronę. Dzięki Hotjar zrozumiesz użytkowników strony i znajdziesz wiele możliwości na poprawę skuteczności swojej strony www.