O MNIE

MOIM CELEM JEST POMÓC TYLU OSOBOM ILU MOŻLIWE W STWORZENIU PROFESJONALNEJ STRONY ORAZ POKAZAĆ NAJLEPSZE NARZĘDZIA ZWIĄZANE Z NIMI.

  • Paweł Marek
  • 34 lat
  • W związku z Ewą
  • Webdeveloper
  • Organizator imprez dla singli AYS
  • Miłośnik Survival Race

Cześć, nazywam się Paweł Marek. Urodziłem się w Czeladzi w 1983 roku. Tam się wychowywałem i odkąd pamiętam uwielbiałem sport i piłkę nożną. Postawiłem jednak na szkołę i wykształcenie. Ukończyłem Akademię Ekonomiczną w Katowicach

Miałem wyższe wykształcenie, ale nadal to nie było to czego szukałem w swoim życiu. Po prostu pracowałem rok tu rok tam, trochę jako sprzedawca, jako specjalista ds. sprzedaży etc – szukałem siebie. Pamiętam czas kiedy zdobyłem tytuł mgr. Zarządzania Logistyką i moment gdy szukałem zatrudnienia w tym sektorze i usłyszane zdanie na rozmowie kwalifikacyjnej “może Pan zarobić u nas na początek 1600 PLN“. Od 20 roku życia pracowałem i myśl, że pracując jako specjalista sprzedaży zarabiałem 2 razy tyle co mi proponowali kompletnie nie podobała mi się. Wtedy pojawiły się pierwsze marzenia i myśli o pracy na własny rachunek, a najlepiej być szefem dla siebie…(ale co i jak to zrobić- jeszcze nie wiedziałem)

Powstał pomysł, aby wyjechać za granicę, dorobić się i wrócić do Polski. Pierwszy wybór padł na Niemcy, ale niestety nie poszło to tak jak miało pójść.  Wróciłem do Polski i szybko skorzystałem z pomocnej dłoni przyjaciela, wylądowałem w  UK. Byłem w Anglii dwa lata i czas po pracy głównie spędzałem nad swoimi pierwszymi stronami związanymi z tzw. zarabianiem On- line itp

Poznałem CMS WordPress, uczyłem się go i dzień po dniu, miesiąc po miesiąc nabierałem co raz większego doświadczenia w tworzeniu stron internetowych.

W 2015 roku nastąpił u mnie przełom!

Postanowiłem wrócić do Polski i zacząć pracować na swój rachunek. Tak zrodziła się koncepcja zajęcia się organizowaniem imprez dla singli, oczywiście to był splot różnych okazji i okoliczności, które na dziś, nie żałuje i uważam, że to były dobre decyzje. 

Pierwsza impreza Are You Single? zorganizowałem we wrześniu 2016 roku i jeśli lubisz się dobrze bawić i jesteś akurat tzw. Singlem to zapraszam!
Często jestem na tych imprezach jako osoba prowadząca Event, więc bez problemu damy radę i porozmawiać i dobrze się pobawić!- więcej o Are You Single?  Tutaj.

Od kilku miesięcy tworzę strony, dzielę się wiedzą i staram się wskazać drogę w temacie strony internetowe, osobom, które chcą mieć swoją pierwszą stronę www. To dzięki ostatnim projektom postanowiłem stworzyć tą stronę i wyjść z tym na świat, zobaczyć co się z tego urodzi, bo kto nie próbuje ten się nie rozwija, a wręcz po prostu się cofa!

Sprawia mi to dużo radości i chcę za pomocą dostępnych możliwości przekazywać wiedzę, a nie ma nic lepszego niż widzieć, że to co robisz jest komuś potrzebne, a tobie sprawia po prostu frajdę!

Dzięki temu, że sam kiedyś byłem ZIELONY w tym temacie, doskonale sobie zdaje sprawę, że bez dobrego nauczyciela który pokaże jak to robić jest bardzo ciężko. Zwykle to polega na długim i mozolnym przeszukiwaniu internetu w nadziei na znalezienie odpowiedzi jak to i to, a może taką lub inną wtyczkę ustawić tak lub tak.

Chcę dzięki tej stronie pokazać wam jak Ja to robię oraz doradzić z jakich narzędzi, szablonów i innych przydatnych rzeczy korzystam.

Chcę, aby ta strona stała się małą skarbnicą wiedzy dla użytkowników WordPress, gdzie znajdą odpowiedzi w sprawach tego CMS’a

Mam nadzieję, że forma i treść będzie lekko strawna, a dzięki możliwością internetu pomogę tylu ludziom ilu tylko będzie się dało!

Jak ja dałem radę, to TY również możesz się tego NAUCZYĆ!

Pozdrawiam

Paweł Marek