Projektowanie stron internetowych

Wybierz swój pakiet

Projektowanie stron zawsze jest procesem indywidualnym. Jest tak dużo zmiennych od grafiki po kategorie w menu, a na tzw. footer kończąc, że nie da się tak do końca wycenić danego projektu. A ja zawsze staram się wykonać dobrą robotę, dlatego nie zamierzam się ograniczać i ZAWSZE pierwsze co robię z klientem to omawiam projekt, jak ma wyglądać i jaką funkcję strona ma spełniać, tak aby każda ze stron wiedziała czego ma się spodziewać i jak etapy pracy będą przebiegać.
Ceny jakie zobaczysz poniżej w Pakietach traktuj orientacyjnie, stworzyłem pakiety po to, abyś mógł/ a zorientować się ile może mniej więcej kosztować twoja strona oraz co powinna zawierać wg. mnie dobra strona firmowa czy strona na której będziesz budował markę osobistą.

UWAGA!

Pamiętaj, że do większości projektów polecam zakupienie płatnego szablonu, które szerzej omawiam Tutaj. Do ceny w takim przypadku trzeba doliczyć około 200 zł.

 


Wybierz Swój Pakiet

Responsywny motyw

Bezpłatny motyw graficzny

Pakiet zabepieczający

Formularz kontaktowy

Mapa dojazdu – Google Maps

Foto galeria

Ilość Stron/ podstron/ kategorii

Godzina konsultacji Skype’owej 

Pomoc przy stronie

Blog

Statystyki Goolge Analytics

Integracja z Social Media

Pakiet wtyczek SEO

Wtyczka Woocomerce

Dodatkowe wtyczki płatne – moduły płatności etc.

BASIC


Idealny dla  nowych i małych firm oraz freelancerów i osób które chcą mieć swoją stronę www.


1400-1500

PLN


10 stron -podstron/ 4 kategorie

14 dni od uruchomienia strony

PRO


Idealny dla dużych firm oraz osób które chcą mieć wielofunkcyjne strony www.

1800-2500

PLN


Zalecam płatny

Bez ograniczeń

31 dni od uruchmienia

strony

MAŁY SKLEP
BASIC

Idealny dla małych sklepów, gdzie jest do 15 produktów.


2500-3500

PLN

Zalecam płatny

10  stron-podstron/ do 15 produktów w sklepie

14 dni od uruchomienia strony

DUŻY SKLEP
PRO

Idealny dla dużych sklepów w których jest powyżej 15 produktów.

4000-7000

PLN

Zalecam płatny

Bez ograniczeń

31 dni od uruchmienia 

strony

TRZY ELEMENTY KTÓRE POSIADAJĄ MOJE STRONY

  • panel administracyjny w którym po zalogowaniu możesz modyfikować, dodawać praktycznie każdą treść jaka jest na stronie, dodatkowo bez problemu możesz dodać nowe konto dla osoby która np. będzie za Ciebie dodawać wpisy na stronie etc.
  • każda strona wykonana jest na CMS WordPress na wybranym wcześniej szablonie, który dobrze działa na tabletach, smartfonach, laptopach i komputerach stacjonarnych
  • zawsze tworze kopię zapasową strony i wysyłam ją do Ciebie w chwili uruchomienia strony, formularz kontaktowy zabezpieczam przed spamerami

Ważne informacje 

Pamiętaj, że do podanych cen trzeba doliczyć również koszt zakupu domeny i hostingu (koszt od 90 zł). Służę pomocą w tym aspekcie, gdzie na chwilę obecną mogę polecić dwie firmy, które jak dotąd nie zawiodły mnie i moich klientów. Mają swoje plusy i minusy, jak to w życiu. Więcej o nich w zakładce NARZĘDZIA.

Stworzenie strony internetowej nie równa się stworzeniu dobrego, prostego i przykuwającego LOGO. Tą usługę również świadczę i więcej informacji znajdziesz Tutaj.

Jeśli pojawi się problem z brakiem dobrych grafik, zdjęć etc, również mogę doradzić i polecić kilka serwisów, które się w tym specjalizują. Zapraszam do działu NARZĘDZIA.

Tworzę również strony tzw. Fan page na Facebook który jest bardzo wskazany w chwili kiedy zależy nam na komunikacji z klientem za pomocą social media więcej informacji znajdziesz Tutaj.

Istnieje możliwość dodania wersji językowej do strony i wynosi ona 30% ceny podstawowej za każdą wersję językową.

Przy mniej standardowych zleceniach pracuję za stawkę godzinową – 50 zł/ godzinę.

Jeśli nie zostało ustalone inaczej to podane pakiety obejmują wprowadzenie co najmniej treści do 10 podstron i 4 kategorii, a w przypadku sklepów do 15 produktów i wgranie 20 zdjęć.

Prowadzę działalność gospodarczą, wystawiam faktury VAT, a ceny podane w cenniku to CENY NETTO.